Silver partner
7
Лет опыта
6
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
4
Рекламная активность
12376
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа домов (3)

  • Park Lane
    700 000 $
    2 836 $/м²

    Старообухівська ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Вита-Литовская
    247 / 102 / 32 м²
    2 этажа
    27 сот
    5 комнат
    3 дня назад
    Будинок побудований у 2018р. з двох цеглин з червоної цегли, утеплений мінватою, пінопластом, перекриття залізобетонне, дах покритий Katepal. Основний будинок площею - 246,8 кв.м.: кухня, вітальня, 3 спальні кімнати, подсібні приміщення, льох, 4 с/в. Тераса. Балкон. Будинок має 3 входи. Гостьовий будинок площею - 100 кв.м. Площа ділянки - 27 соток. Будинок з якісним дизайнерським ремонтом, мебльований. 1 поверх: простора кухня з виходом на ділянку, вітальня h 3,6м з каміном та виходом на простору терасу з панорамними вікнами та виходом у двір, спальна кімната з гардеробною та с/в з вікном, в передпокої окрема простора гардеробна з вікном, гостьовий с/в, підвал. 2 поверх: спальна кімната...
    Риелтор
  • Park Lane
    480 000 $
    833 $/м²

    Молодёжная ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    576 / 276 / 32 м²
    3 этажа
    12 сот
    6 комнат и более
    3 дня назад
    Пропонується до продажу вишуканий будинок преміум-класу, розташований у затишному й престижному с. Святопетрівське. Площа будинку — 576,1 м², з триповерховою архітектурною структурою та повноцінним підвалом, який може слугувати як укриття. Інтер’єр та планування: Перший поверх: • Простора кухня-вітальня з діючим каміном (окремий димар). • Гардеробна кімната, гостьова спальня, санвузол. Другий поверх: • Дитяча спальня з власним балконом, санвузлом і гардеробною. • Господарська спальня з авторським ліжком та власною ванною кімнатою з джакузі, пральня, великий гардероб. • Кабінет з каміном. •Друга дитяча спальня. Третій поверх (гостьовий): • Гостьова спальня, санвузол, домашній офі...
    Риелтор
  • Park Lane
    480 000 $
    833 $/м²

    Молодіжна ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    576 / 276 / 32 м²
    3 этажа
    12 сот
    6 комнат и более
    3 дня назад
    Пропонується до продажу вишуканий будинок преміум-класу, розташований у затишному й престижному с. Святопетрівське. Площа будинку — 576,1 м², з триповерховою архітектурною структурою та повноцінним підвалом, який може слугувати як укриття. Інтер’єр та планування: Перший поверх: • Простора кухня-вітальня з діючим каміном (окремий димар). • Гардеробна кімната, гостьова спальня, санвузол. Другий поверх: • Дитяча спальня з власним балконом, санвузлом і гардеробною. • Господарська спальня з авторським ліжком та власною ванною кімнатою з джакузі, пральня, великий гардероб. • Кабінет з каміном. •Друга дитяча спальня. Третій поверх (гостьовий): • Гостьова спальня, санвузол, домашній офіс, спорт...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.